Ми створюємо майбутнє сільськогосподарської галузі в Україні!

Де придбати

Про нас

За 10 років у США та Мексиці ми розробили передові технології, які допомагають отримувати більший та якісніший урожай щороку.

Допомога у реалізації можливостей, постійне удосконалення та повага до природи дозволяють нам здійснювати мрії кожного фермера та створювати нове майбутнє сільського господарства. Ось наша основна місія.

Ми розуміємо стратегічну важливість та вплив аграрних технологій на майбутнє планети. Тому, перш за все, ми прагнемо стати надійним партнером для кожного клієнта. Подолати виклики, налагодити співпрацю та зробити глобальний продукт – тільки такі цінності можуть привести до успіху не тільки нашу компанію, але й кожного нашого клієнта.

2009 році

Наша компанія була заснована.

PW-UKd3_V_c

Агровиробники 30 країн світу вже встигли оцінити переваги наших рішень, втілених у продукції Агрінос, а з 2016 року компанія працює і на території України. Тож тепер і ви можете оцінити якість наших препаратів.

Докладніше

Чому Агрінос?

Завдяки постійним дослідженням у сучасних лабораторіях та досягнутим результатам, ми давно є лідерами виробництва мікробних консорціумів.
  • Наші препарати працюють однаково ефективно незалежно від ґрунтово-кліматичних умов та обраної культури
  • Ви можете застосовувати Агрінос А та Агрінос Б 24/7
  • Наші технології підвищують загальну врожайність та якість продукції
  • Агрінос знижує фітотоксичну дію пестицидів на культурні рослини
  • Препарати Агрінос сприяють розкладанню хітину на органічний азот та вуглець

Наша команда

Це науковці, експерти аграрної промисловості та менеджери з багаторічним практичним досвідом.

Ми завжди удосконалюємо технології та впроваджуємо нові досягнення в процесі виробництва добрив. Тож, будьте впевнені – із Агрінос процвітає не тільки врожай,
але й життя господаря.

Задати питання

Дистриб'ютори компанії

Компанія має широку мережу дистриб’юторів по всьому світу. Тому ми готові доставити продукцію прямо вам в руки, де б ви не знаходилися.

Напишіть нам і ми знайдемо найближчого дистриб’ютора чи представника компанії. Швидко, зручно та надійно.

Дивитися дистриб'юторів